Kontakta oss

Har du nån fråga, fundering eller feedback? Kontakta oss gärna!

Du når oss via mailformuläret nedan eller genom direkt kontakt med respektive team-medlem.

Image
Bild på Anders Nilsson

Projektledare

Anders Nilsson
anders@scenario2030.se
tel. 0708 253 795

Image
Bild av Karolina

Projektledare

Karolina Lundahl 
karolina.lundahl@gmail.com
tel. 073-5931990

Image
Bild på Sofia

Producent

Sofia Olsson
sofia@scenario2030.se
tel. 076 341 81 53

Image
En bild på Julia Fries

Dramapedagog

Julia Fries
julia@scenario2030.se
tel. 070 540 87 50

Image
Bild på Alice

Musiker i föreställningen Livskrisen

Alice Andersson
alice@scenario2030.se
tel. 070 382 42 70

Image
Bild på Adam

Musiker i föreställningen Livskrisen

Adam Bülow 
adam@scenario2030.se
tel. 076 040 95 23

Image
Bild av Leo Noe

Kommunikatör

Leo Noe
leo@scenario2030.se
tel. 076-9310308

Image
En bild på David Heikkinen

Webbansvarig

David Heikkinen
david@scenario2030.se
tel. 070 495 6677

Image
Bild av Cia

Filmskapare

Cecilia Paulsson
cia@scenario2030.se
tel. 070-4664236